Nabídka práce - Regionální obchodní zástupce

20.04.2023
Společnost EUROPANEL s.r.o., výrobce stavebního systému pro dřevostavby, přijme nového pracovníka.

Požadujeme:

  • Pro-zákaznický přístup

  • Zodpovědnost, pečlivost a smysl pro obchod

  • Zkušenosti na pozici obchodního zástupce

  • Znalost stavebního trhu vítána není však podmínkou

  • Zkušenosti z oboru stavebnictví vítány

  • PC (MS Office)

  • Znalost cenotvorby

  • Řidičské oprávnění sk. B

Nabízíme:

  • Nabízíme práci pro českou firmu se zajímavým sortimentem

  • Nástup možný ihned

  • Hlavní pracovní poměr

  • FIXNÍ PLAT + prémie z objemu prodeje + bonusy

  • Kariérní příležitost

  • Zajímavé finanční ohodnocení

  • 20 dní dovolené

  • Osobní automobil

Pracovní náplň :

  • Budeš zákazníkům oporou pro správný výběr, cenotvorba

  • Nebojíš se výzev a rád/a pracuješ s lidmi, pak je tato práce pro tebe, budeš aktivně pracovat se stávajícími zákazníky účastnit se jednání

  • Pro zákazníky budeš parťákem, který jim vždy dobře poradí a na kterého se mohou spolehnout, dostanou od tebe komplet od A–Z, zajistíš zobchodovanou zakázku po všech stránkách

  • Kalkulace, zákaznický servis v oblasti stavebnictví

V případě zájmu pošlete svůj životopis na email volfova@europanel.cz